درباره‌ی فیت

شرکت مهام آرا نوین پارسیان با نام تجاری فیت در سال 1388 کار خود را با طراحی و ساخت دکوراسیون فروشگاهی آغاز نمود. در طی 4 سال این مجموعه افتخار همکاری با برندهای معتبری مانند سونی و کن وود را داشته است. در سال 1392 این مجموعه به صورت تخصصی و با استفاده از تجارب پیشین، تمرکز خود را بر طراحی و تولید استندهای نمایش محصول قرار داد.

این مجموعه با بهره گیری از ماشین‌آلات تخصصی حوزه چوب و آکریلیک و فلز اقدام به تولیدات استندهای مختلفی از جمله استند ایستاده، رومیزی، کاست، فلور، آرشیپل، پالت و … با استفاده از مواد اولیه MDF و آکریلیک و فلز می‌نماید.

کیفیت عالی، قیمت مناسب، طراحی خلاقانه و خدمات پس از فروش از مهم ترین ارزش‌های سازمانی مجموعه فیت است. تیم فیت همواره تلاش می‌کند تا با تولید و ارائه استندهایی با کیفیت، زیبا و با بسته بندی مناسب به شرکت ها کمک نماید تا تبلیغات موثری در نقاط فروش خود داشته باشند. همچنین انتخاب بهینه فرآیندهای تولید باعث شده است تا ساخت استندها در کنار کیفیت و سرعت بالای تولید، از نظر اقتصادی متناسب با بودجه تبلیغاتی شرکت‌ها باشند.

کارخانه مجموعه فیت هم اکنون درکیلومتر ۷۰ تهران ساوه، شهرک صنعتی مامونیه مستقر است و استندهای تولیدی این مجموعه بسته به سفارش مشتریان به سرتاسر نقاط ایران ارسال می گردند.

Fit Logo

افتخارات

کسب عنوان شرکت خلاق

انتخاب شرکت مهام آرا نوین پارسیان  با نام تجاری فیت به عنوان شرکت خلاق از سوی  معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در برنامه توسعه زیست بوم شرکت های خلاق

مفتخریم اعلام کنیم شرکت مهام آرا نوین پارسیان با نام تجاری فیت در تاریخ 21 تیر 1399 با حمایت معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری از شرکت های خلاق در اجرای برنامه توسعه زیست بوم شرکت های خلاق؛ در لیست برگزیدگان شرکت های خلاق درحوزه طراحی و تولید ابزارآلات تبلیغاتی قرار گرفت. طبق تعریف زیست بوم شرکت های خلاق، “شرکت هایی که جوهره رشد آن ها خلاقیت و نوآوری برای ارائه محصولات و خدمات جدید در سطح بازار هدف می باشد و همچنین با استفاده از مدل های نوین کسب و کار، به خلق مزیت رقابتی مبتنی بر نوآوری، در مدل کسب درآمد، کاهش هزینه ها، مدیریت زنجیره تامین، بازاریابی، متمایزسازی محصولات و سایر فعالیت هایی که منجر به ساختارهای جدید در الگوی کسب و کار بنگاه شود، می پردازند به عنوان شرکت خلاق شناخته می شوند.” به طور خلاصه یک شرکت خلاق یعنی شرکتی که بتواند نیازهای افراد مختلف جامعه را با کمترین هزینه، با تکیه بر علم و دانش، خلاقیت و نوآوری برآورده سازد به نحوی که این نیازها به بهترین حالت ممکن برطرف شود. اهمیت شرکت های خلاق در این است که ظرفیت بالای این شرکت ها در ایجاد و رونق اشتغال کشور نقش بسیار مهمی دارند. همچنین با ایجاد و تولید خدمات و محصولات نوین و متنوع، نیازهای جامعه را در بخش های گوناگون برطرف می کنند. درهمین راستا با اعلام  معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و تایید زیست بوم شرکت های خلاق، شرکت مهام آرا نوین پارسیان با نام تجاری فیت ، از این پس به عنوان شرکت خلاق شناخته می شود. می توانید از طریق لینک زیر نام شرکت مهام آرا نوین پارسیان  را در لیست زیست بوم شرکت های خلاق در سایت مربوطه مشاهده کنید.Http://ircreative.isti.ir/pub.php

ارزش‌های سازمانی فیت

قیمت مناسب

ارائه خدمات و محصولاتی با مناسب‌ترین قیمت، یکی از ارزش‌های سازمانی فیت است.

کیفیت عالی

مهم‌ترین تعهد فیت تولید استند محصولات با بهترین مواد اولیه و بالاترین کیفیت ساخت است.

خلاقیت

تیم طراحی فیت با برگزاری جلسات ایده‌پردازی متعدد، طرح‌هایی زیبا و جدید را برای محصولات شما آماده می‌نماید.

مشتریان فیت